Pravidla

1. Hrajeme přátelské PvE, je tedy zakázano zabíjet jiné hráče či jejich dina, ničit budovy jiných hráčů, nebo odnášet jiné hráče či jejich dina bez jejich svolení (nevztahuje se na kmenové války).
Z důvodu častých krádeží dinů hráčů, kteří byli na dovolené, je zrušený claiming dinů.

2. Je zakázáno znemožnit přístup k obeliskům.

3. Zákaz blokování spawnu vzácných surovin (významné naleziště železné rudy, krystalů, obsidianu, perel a bobřích hrází).

4. Ve veřejném chatu nebude tolerován spam, vulgarismy a rasismus nebo jeho propagace. Porušení pravidel bude trestáno banem na 48 hodin. Global chat slouží k veřejné komunikaci. Pro soukromou konverzaci použijte místní nebo kmenový (alianční) chat.

5. Není možné převádět dina či itemy z jiných serverů. Stahování ARK dat je zakázané. Pokud si cokoliv nahrajete do baconu, obelisku atd. nebude vám ztráta kompenzována.

6. Je zakázáno jakékoliv obcházení pravidel.

7. Hráči mají povinnost bourat po sobě stavby, které nepoužívají – tamovací ohrádky, staré budovy atd. Pokud si po sobě hráči nebudou nepoužívané stavby bourat, může dojít ke smazání celého tribu.
Není povoleno vymezovat území sloupy, základy apod.
Dále pak chceme upozornit hráče, kteří u nás nehrají a pouze si udržují odpočet na strukturách, že zvýšený odpočet na stavbách je pouze ochrana proti vykrádání jinými hráči. Stavby nehrajícíh tribů boudou bourány dle uvážení admina. Proto pokud plánujete například delší dovolenou, dejte nám vědět :o)

8. Je zakázána jakákoliv reklama na jiné servery (ve hře, na foru i na našich FB stránkách), stejně tak nabádání hráčů k přechodu na jiný server. Porušení bude trestáno banem na obou našich serverech.

9. Je povoleno mít puštěné agresivní diny mimo základnu pouze v případě, že je majitel online.

Přejeme Vám pohodové hraní.
V případě nejasností či problémů kontaktujte administrátora.

Administrátor si vyhrazuje právo pravidla kdykoliv změnit.

Admin nezodpovídá za újmu hráčů v důsledku bugů. Hra obsahuje chyby (někdy i závážné) a je potřeba s tímto faktem počítat.

Neznalost pravidel neomlouvá.

Upraveno dne 21.6.2018

Komentáře nejsou povoleny.