THÓROVY DNY – MIDGARDSORMR SPATŘEN

Ragnarök se blíží!

V oceánech mezi Islandem a Ragnarokem byl spatřen obří had Midgardsormr! Zaútočil na obchodní flotilu, která se tudy zrovna plavila. Jediný přeživší byl nalezen ve vodách Ragnaroku a než vysílením upadl, vypověděl, že se z moře najednou vynořila obrovská stvůra. Had neskutečných rozměrů, který jedním mocným úderem potopil všechny lodě flotily. Od jeho návštěvy našich světů nás chrání neviditelná bariéra, ale je jen otázka času, kdy se mu jí podaří zničit.

Heimdall strážící Bifröst vše viděl na vlastní oči a varoval bohy. Ti se nyní připravují na nadcházející události. Thór v rychlosti svolal válečnou poradu na jejímž konci se dostalo i na nás a na náš osud. Thór znovu využívá své kladivo Mjöllni a dává nám zdvojené expy, sběr surovin a ochočování. Máme se připravit na nejhorší.

Pomocnou ruku nabízí i Freya, která ovšem nyní musí zajistit svou pevnost Folkwang na Ásgardu. Až se vrátí, plánuje nějaké bonusy do vychovávání mláďat.

Takže… spěchejte, využijte dobře síly Mjöllni a pomalu si připravujte oplodněná vejce. Doba věčné noci přichází, tak ať jste připraveni.


Začátek: 15.9.2017 12:00
Konec: 18.9.2017 4:30
Změny v nastavení:
HarvestAmountMultiplier=2.00000
TamingSpeedMultiplier=2.00000
XPMultiplier=2.00000

Napsat komentář